Ataşehir LCD Tv Tamiri

Ataşehir LCD Tv Tamiri

Ataşehir LED Tv Tamiri konusunda servis bakım onarım ve yedek parça hizmeti verilmektedir. Firmamızın uzman ve deneyimli kadrosu tüm tamir bakım ve onarım işlerinizi tam vaktinde ve orjainal parçalar ile tamir etmektedir. Çalışanlarımızın tamamı sertifikalı ve alanında belgelidir. Bizlere günün her saatinde ulaşarak hizmetinizle ilgili olarak derinlemesine bilgi alabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı 1. kalitede olup uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Ataşahir bölgesi nufüsun yoğun olduğu bölgelerden biridir. Bu bölgede düzenli olarak hizmet verdiğimiz bir çok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Bunların başında okul hastane ve devlet kurumları gelmektedir. Bu kurumlara düzenli olarak hizmet vermekteyiz. 

LED Tv tamiri uzmanlık ve bilgi birikimi isteyen işlerden biridir. LED ekran Tv tamiri yapan ustanın deneyimli olması cihazda daha farlı bir arızanın çıkmasın önleyecektir. 

Piyasada işini tam anlamıyla düzngün yapmayan ustalardan dolayı bir çok müşteri cihazıyla ilgili fazla para ödemek zorunda kalmıştır. Usta tamir sırasında LED TV nin yen modelleriyle ilgili eksik bilgisi yüzünden cihazın parça değişimi ya da montajı sırasında atladığı bir teknik detay farklı arızalara sebebiyet vermektedir. 

LED TV Tamiri Bakımı ve Onarımını Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir:

- Cihazın model ve özellikleri konusunda detaylı bilgiye sahip olmak gerekir. 

- Ustaların Bakım onarım ve yedek parça değişimi konusunda Özel firma ve kuruluşların seminer ve eğitimlerine katılarak bu konuda belge ve sertifika almış olmaları gerekmektedir. 

- Tüm ustalarımızda ustalık ve usta eğitici belgeleri bulunmaktadır. 

- Tamir ve bakım onarımın yapılacağı masanın statik elektrikten cihazların etkilenmemesi için özel malzeme ile kaplanmış olması gerekmektedir. 

- Tüm servis sürecinde bunların tamamına firmamız dikkat etmektedir.

- LED Tv lerde kullanılan parçaların tammen birebir uyumlu olması gerekmektedir. 

- Hizmet veren firmamın üründe oluşabilecek herhangi bir hatalara karşlı 6 aylık servis garantisi vermektedir. 

- Firmamız müşterisine 7/24 tüm ürün ve markalarda telefon desteği ve hizmet garantisi vermektedir. Bizlere ulaşarak her konuda detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz. 

Bizlere sevis numaramız +90 216 357 5757 üzerinden günün her saatinde ulaşarak cihazınızın hakkında kapsamlı ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere her konuda destek verecek müşteri hizmetlerimiz her an hazırda beklemektedir.